Інформація від Лубенської ОДПІ

Дата: 23.03.2018 08:26

Відповідно до листа Лубенської ОДПІ ГУ ДФС України в Полтавській області № 257/9/16- 18- 01- 30 від 20. 03. 2018 року “Про інформаційне наповнення веб- сайту” виконавчий комітет Семенівської селищної ради доводить до відома населення Семенівської об’єднаної територіальної громади наступне:

За 2 місяці  платники Лубенської ОДПІ поповнили бюджет на 295,2 млн. грн.

У січні – лютому 2018 року платниками  Лубенської ОДПІ ГУ ДФС у Полтавській області сплачено до бюджетів усіх рівнів  майже 295,2 млн. грн. платежів, в тому числі до державного бюджету – близько 129,4 млн. грн., до місцевих бюджетів 165,8 млн. грн.

У розрізі основних платежів забезпечено надходження  : податку на додану вартість –62,8 млн. грн.,  податку на прибуток підприємств – 11,5 млн. грн., податку на доходи фізичних осіб – 124,6 млн. грн., військового збору  8,3 млн. грн.

За 2 місяці поточного  року  бюджети територіальних громад  поповнилися на  165,8 млн. грн. платежів. З них: податку на доходи фізичних осіб надійшло –92,3 млн. грн.; податку на майно – 25,9 млн. грн.., в тому числі земельного податку та орендної плати – 24,7 млн. грн.; єдиного податку  -41,1 млн. грн., в тому числі: з юридичних осіб – 3,2 млн. грн., з фізичних осіб – 17,6 млн. грн., з сільськогосподарських товаровиробників, у яких  частка сільськогосподарського товаровиробництва за попередній податковий (звітний) рік дорівнює або перевищує 75 відсотків – 20,3 млн. грн.; акцизного податку з реалізації суб’єктами господарювання роздрібної торгівлі підакцизних товарів – 2,8 млн. грн.. У порівнянні із відповідним  періодом минулого року забезпечено приріст надходжень до місцевих бюджетів майже на 16,7 відсотка.

За 2 місяці платникам податків відшкодовано з Державного бюджету України податку на додану вартість в розмірі 11,5млн. гривень.

Також сплачено 93,1млн. грн. єдиного соціального внеску.

Лубенська ОДПІ

ГУ ДФС у Полтавській області