Привітання від старости Товстівського старостату!!

Дата: 08.04.2018 17:25

Фото без описуДорогі односельці!

З великою радістю, з надіями на краще майбутнє рідної України вітаю всіх вас зі світлим святом Воскресіння Христового!

Понад два тисячоліття минуло з того часу, коли вперше було промовлено вічні й знаменні слова: "Христос Воскрес! Воістину Воскрес!". І з того часу вони стали священними для справжніх християн, даючи шанс переосмислити пройдений шлях, наповнюючи душі й серця радістю та всепрощенням.

Запалюючи у храмі Божому Великодню свічку й освячуючи земні дари, звернімося до Спасителя з проханням- благословити всіх нас на праведні труди і нові досягнення в роботі й громадських справах.

Зичу вам здоров'я і щоденної радості, взаєморозуміння у родинах і громаді. Нехай завжди будуть із вами сила духу та віра у світле завтра!

З повагою виконуюча обов'язки старости Товстівського старостату Надія Ворона.