Вітання від колективу, виконавчого комітету та депутатського корпусу!!!

Дата: 14.04.2018 13:03

Фото без описуШановна Людмила Павлівна.

Прийміть найщиріші вітання та побажання від колективу, виконавчого комітету та депутатського корпусу селищної ради з нагоди Вашої двадцятої річниці перебування на посаді голови Семенівської селищної ради.

Зичимо Вам міцного здоров'я, особистого щастя, гарного настрою, родинного затишку, миру, успіхів у роботі, підтримки та розуміння рідних, друзів та колег.

Бажаємо, щоб і надалі Ваша праця була плідною та змістовною, розпочаті справи принесли вагомі результати! Хай доля завжди буде прихильною до Вас та Вашої родини, а кожен новий день дарує приємні враження, задоволення від роботи та світлу надію на майбутні роки!
Нехай доля буде прихильною до Вас, а дружні привітання додадуть життєвої наснаги у скарбничку Вашої душі.