Дата: 22.05.2018 10:38

Фото без описуДо відома керівників підприємств, установ і організацій (незалежно від форми власності)!

Виконавчий комітет Семенівської селищної ради (ОТГ), місцева комісія з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій інформує наступне.

Відповідно до вимог Кодексу цивільного захисту (№5403-УІ) та Постанови Кабінету Міністрів України від 23.10.2013 року №819 «Про затвердження Порядку проведення навчання керівного складу та фахівців, діяльність яких пов’язана з організацією і здійсненням заходів з питань цивільного захисту» виконавчий комітет Семенівської селищної ради вимагає терміново  до 15.06.2018 року надати заявку встановленої форми щодо навчання з питань цивільного захисту до Семенівської селищної ради та до навчально-методичного центру цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Полтавської області за адресою: 36007, м.Полтава, вул.М.Бірюзова.26/1.

Одночасно звертаємо Вашу увагу на те, що відповідно до п.18 вищевказаної постанови Кабінету Міністрів України навчання працівників підприємств, установ, організацій незалежно від форми власності буде здійснюватися за контрактом за рахунок коштів фізичних та юридичних осіб.

Додатки №1 та №2 додаються.

Семенівської селищної ради