Семенівська селищна рада
Полтавська область, Кременчуцький район

ОГОЛОШЕННЯ про скликання 35-ї сесії Семенівської селищної ради

Дата: 08.06.2018 13:52
Кількість переглядів: 725

Фото без описуУвага!!!!! Оголошення про скликання сесії.

ОГОЛОШЕННЯ про скликання 35-ї сесії Семенівської селищної ради

ОГОЛОШЕННЯ про скликання 35-ї сесії Семенівської селищної ради

Відповідно до ст. 46 Закону України "Про  місцеве самоврядування  в  Україні", Семенівська селищна рада доводить до відома жителів громади та депутатів Семенівської селищної ради про проведення 35-ї сесії селищної ради що відбудеться 20 червня 2018 року о 09:00 год. в приміщенні селищної ради (смт. Семенівка, вул. Незалежності 44а)

На порядок денний виносяться наступні питання:

1. Про прийняття у комунальну власність Семенівської селищної ради (об’єднаної територіальної громади) мережі вуличного освітлення в с.Веселий Поділ (КТП-291)  та с.Паніванівка (КТП - 238) та затвердження акту прийняття.

2. Про затвердження розпоряджень  селищного голови №81-89 від 15 травня 2018 року щодо  затвердження проектів, що можуть бути реалізовані за рахунок коштів субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на формування інфраструктури об’єднаних територіальних громад.

3. Про затвердження розпоряджень в міжсесійний період.

4. Про затвердження «Порядку виявлення, взяття на облік, збереження та використання безхазяйного майна, визнання спадщини відумерлою та прийняття такого майна у комунальну власність  Семенівської селищної ради (об’єднаної територіальної громади)»

5. Про затвердження «Положення про оренду майна Семенівської об’єднаної територіальної громади».

6. Про встановлення ставок єдиного податку  на території Семенівської селищної   ради Семенівського району Полтавської  області на 2019 рік

7. Про встановлення ставок та пільг зі сплати податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки на території Семенівської селищної ради Семенівського району  Полтавської області на 2019 рік.

8. Про встановлення транспортного податку на території Семенівської  селищної ради Семенівського району Полтавської області на 2019 рік.

9. Про встановлення ставок і пільг при сплаті земельного податку на території Семенівської селищної ради  на 2019 рік

10. Про затвердження Порядку встановлення розмірів орендної плати за земельні ділянки на території Семенівської селищної ради на 2019 рік

11. Про затвердження технічної документації із землеустрою та передачі земельних ділянок у власність  громадян.

12.  Про надання  дозволу на  виготовлення  технічної документації із  землеустрою для передачі земельних ділянок у власність громадянам.

13. Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою   щодо  зміни цільового призначення ТОВ ЛІОН АГРО.

14. Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою   щодо  зміни цільового призначення ТОВ АЛЬТЕНЕРДЖИ.

15. Про внесення змін до штатного розпису відділу освіти, сім"ї, молоді та спорту Семенівської селищної ради.

16. Про затвердження штатних розписів закладів загальної середньої освіти Семенівської селищної ради на 2018- 2019 навчальний рік.

17. Та інші.

В зв'язку з необхідністю придбання соціального житла вирішено порядок денний доповнити наступним рішенням

Про придбання соціального житла

додатки:

додаток № 1 до рішення Про затвердження розпоряджень  селищного голови №81-89 від 15 травня 2018 року щодо  затвердження проектів, що можуть бути реалізовані за рахунок коштів субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на формування інфраструктури об’єднаних територіальних громад.

додаток № 2 Про затвердження розпоряджень  селищного голови №81-89 від 15 травня 2018 року щодо  затвердження проектів, що можуть бути реалізовані за рахунок коштів субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на формування інфраструктури об’єднаних територіальних громад.

додаток № 3 Про затвердження розпоряджень  селищного голови №81-89 від 15 травня 2018 року щодо  затвердження проектів, що можуть бути реалізовані за рахунок коштів субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на формування інфраструктури об’єднаних територіальних громад.

додаток № 4 Про затвердження розпоряджень  селищного голови №81-89 від 15 травня 2018 року щодо  затвердження проектів, що можуть бути реалізовані за рахунок коштів субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на формування інфраструктури об’єднаних територіальних громад.

додаток № 5 Про затвердження розпоряджень  селищного голови №81-89 від 15 травня 2018 року щодо  затвердження проектів, що можуть бути реалізовані за рахунок коштів субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на формування інфраструктури об’єднаних територіальних громад.

додаток № 6 Про затвердження розпоряджень  селищного голови №81-89 від 15 травня 2018 року щодо  затвердження проектів, що можуть бути реалізовані за рахунок коштів субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на формування інфраструктури об’єднаних територіальних громад.

додаток № 7 Про затвердження розпоряджень  селищного голови №81-89 від 15 травня 2018 року щодо  затвердження проектів, що можуть бути реалізовані за рахунок коштів субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на формування інфраструктури об’єднаних територіальних громад.

додаток № 8 Про затвердження розпоряджень  селищного голови №81-89 від 15 травня 2018 року щодо  затвердження проектів, що можуть бути реалізовані за рахунок коштів субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на формування інфраструктури об’єднаних територіальних громад.

додаток № 9 Про затвердження розпоряджень  селищного голови №81-89 від 15 травня 2018 року щодо  затвердження проектів, що можуть бути реалізовані за рахунок коштів субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на формування інфраструктури об’єднаних територіальних громад.

додаток № 1 до рішення Про затвердження розпоряджень в міжсесійний період.

додаток № 2 (друга частина) до рішення Про затвердження розпоряджень в міжсесійний період.

додаток № 3 до рішення Про затвердження розпоряджень в міжсесійний період.

додаток № 4 до рішення Про затвердження розпоряджень в міжсесійний період.

        


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора