В Засульській ОТГ відбулися обласні змагання ТО ГО "ВФСТ "Колос" на "Кращу спортивну громаду Полтавщини 2018 року"

Дата: 11.06.2018 10:16

Фото без описуВ суботу, 9 червня в селі Засулля Засульської об’єднаної територіальної громади Лубенського району пройшли обласні змагання Територіальної організації ГО «ВФСТ «Колос» у Полтавській області на «Кращу спортивну громаду Полтавщини 2018 року».

З восьми громад, які мали приймати участь у змаганні до Засулля прибули лише п’ять:  Засульська, Пирятинська, Покровськобагачанська, Семенівська та Сенчанська об’єднані територіальні громади.

До команд з вітальним словом звернувся голова Засульської сільської ради Сергій Бондаренко.

На даному етапі змагань були представлені чотири види спорту, з яких команди повинні були будьякі три. Наші спортсмени обрали шашки, настільний теніс та міні футбол.

Команда з тенісу- Йопа Тетяна та Крутько Станіслав зайняли переше місце серед команд.

Шашкісти- Дрєва Ольга та Кущенко Іван вибороли друге місце.

Захищати честь Семенівської ОТГ в змаганнях з міні футболу прибула команда в складі: Шинкарецький С., Молдавець Д., Смага Н., Бабенко В., Шелест В., Мазур І. та Дем’яненко А.

Семенівка- Засулля:  1- 1

Семенівка- Сенча:  4- 1

Семенівка- Пирятин: 8- 2

За результатами трьох матчів Семенівські футболісти зайняли третє місце.

Після підведення підсумків, що будуть проведені відповідно до протоколів та рапортів суддів і арбітрів, команди які зайняли призові місця будуть представляти свої громади в фіналі, який відбудеться 23 червня в місті Миргород.