Вручення подарунків з нагоди Дня родини

Дата: 06.07.2018 14:18

Фото без описуСьогодні, 06 липня з нагоди прийдешнього Дня родини в приміщенні Семенівської селищної ради було вручено подарунки учаснику АТО Артему Вікторовичу Голодному.

Подарунки вручали голова Семенівської селищної ради Л. Милашевич, староста Вереміївського старостату А. Антипчук, Липнягівського старостату Ю. Стеценко, Веселоподільського старостату І. Календарь, Товстівського старостату Н. Ворона, Степанівського статату О. Іващенко та начальник відділу соціальної підтримки сім’ї, дітей та молоді виконавчого комітету Семенівської селищної ради Ж. Омельченко.

Подарунки для сім’ї учасника бойових дій були надані управлінням у справах сім’ї, молоді та спорту Полтавської обласної державної адміністрації.