Привітання голови Семенівської селищної ради з нагоди відзначення 27 річниці проголошення Незалежності України

Дата: 24.08.2018 12:05

Фото без описуШановні жителі Семенівської об’єднаної територіальної громади, яка є невід’ємною частиною Семенівщини, Полтавщини та величної держави України.

Дозвольте привітати Вас з одним з найбільш значущих свят нашої держави- Днем Незалежності України.

Сьогодні виповнюється 27 років нашій молодій, прекрасній та незалежній державі з величезною, багатовіковою історією.

З нагоди дня відновлення незалежності України, здобуття нашою величною державою, свободи та визнання її повноцінним гравцем на світовій арені, дозвольте привітати та побажати щастя, здоров’я, благополуччя Вам та Вашим рідним. Процвітання, відновлення територіальної цілісності, злагоди та миру на нашій, рідній, Богом даній землі.

Зі святом дорогі побратими, шановні жителі нашої прекрасної, величної та незалежної держави.

З Днем Незалежності України!!!

Слава Україні!!!

З повагою та найщирішими побажаннями

голова Семенівської селищної ради Людмила Милашевич

виконавчий комітет та колектив Семенівської селищної ради.