Бюджет участі 2018. Проекти подані від Семенівської ОТГ.

Дата: 15.09.2018 07:51

1. № 84. «Спорт для всіх»: придбання та встановлення вуличних тренажерів в селі Паніванівка Семенівського району». Автор: Ліна Гетьман. Короткий опис: встановлення спортивних тренажерів, лавок та урн для сміття. Загальна вартість:150000 грн.

2. № 166. «Цей гордий символ дорогого краю, Його історія, незміряні щедроти, Хай надихають на нові висоти», с-ще Семенівка. Автор – Вадим Перетятько. Короткий опис: встановлення декоративної малої архітектурної форми із металічних конструкцій та зображенням гербу Семенівщини на місці пустуючого постаменту колишньої скульптурної форми «Ленін/Ульянов» (поруч адмінбудинку). Загальна вартість:140000 грн.

3. № 171. «Облаштування спортивно-ігрового майданчика для дітей різного віку у селі Новоселиця Семенівської ОТГ». Автор: Артем Даценко. Короткий опис: встановлення гойдалки, качалки-балансира, дитячого будиночка, комплекса на піску, каруселі, лавки, пісочниці; монтаж покриття. Загальна вартість: 150000 грн.

4. №198. «Створення скверу сакур імені М.І. Гіршмана, Семенівський район, село Великі Липняги». Автор: Ірина Стеценко. Короткий опис:очищення території від чагарників та гілля та подальше її озеленення саджанцями сакур і квітів; укладання бруківки, встановлення лавок та урн для сміття. Загальна вартість: 149999, 8 грн.

5. №243. «Дитяча мрія. Спортивний та дитячий ігрові майданчики в с. Великі Липняги, Семенівського району». Автор: Олена Данченко. Короткий опис: встановлення дитячих ігрових і спортивних тренажерів, лавок, вуличного туалету. Загальна вартість: 105000 грн.