Працівники Семенівського РВ ДРАЦС ГТУЮ в Полтавській області провели виховні години з учнями Семенівського НВК № 1 на тему #СтопБулінг

Дата: 16.09.2018 14:58

14 вересня 2018 року працівниками Семенівського районного відділу ДРАЦС ГТУЮ у Полтавській області були проведені виховні години для учнів 3х та 8х класів Семенівського НВК №1 ім. М.М. Хорунжого Семенівської селищної ради на тему #СтопБулінг.

З учнями обговорили проблему насилля у школі серед підлітків. Дали кілька порад, як діяти, коли над кимось із них знущаються однолітки чи вони стали свідками булінгу. Наголошували, що у першу чергу, кожна дитина - особистість, самоповага до себе, важливіша за думки однокласників. Закликали не боятися розповідати про свою проблему, завжди знайдеться хтось, хто захоче допомогти.
Разом з дітьми представники юстиції розглянули види булінгу, окреслили покрокову інструкцію звернення за допомогою.
Усім охочим надали відповідні інформаційні матеріали.

За матеріалом: "ГТУЮ в Полтавській області"