"Пакунок малюка" для молодих матусь громади

Дата: 18.09.2018 09:54

Фото без описуНа Полтавщині розпочалося виконання Постанови Кабінету Міністрів України № 521 від 20 червня 2018 року «Деякі питання реалізації пілотного проекту із надання при народженні дитини одноразової натуральної допомоги «пакунок малюка».

Станом на 15 вересня, Департамент праці та соціального захисту населення Полтавської обласної державної адміністрації передав «пакети малюка» породіллям Семенівської об’єднаної територіальної громади. Пакети надані для трьох жінок, які народили і проживають на території громади.

Цими вихідними начальник відділу соціальної підтримки сім’ї, дітей та молоді виконавчого комітету Семенівської селищної ради Жанна Василівна Омельченко та начальник Управління праці та соціального захисту населення Семенівської районної державної адміністрації Жанна Петрівна Гіріч особисто вручили молодим мамам так звані «бебі бокси», в які входять речі потрібні при народженні немовлят ( одяг для малюка, олійка, присипка, термометр, ковдри та навчальні матеріали для молодих матусь та інше).