День учителя в Семенівському НВК № 1 ім. М. М. Хорунжого

Дата: 05.10.2018 13:47

Сьогодні, 05 жовтня, шкільна родина Семенівського НВК № 1 ім. М. М. Хорунжого відзначила Всесвітній день учителя та День працівника освіти, який відзначають в Україні щорічно, 07 жовтня.

На це свято були запрошені вчителі, ветерани освітянської ниви, які віддали свої серця навчальному закладу. Привітати педагогів завітали селищний голова Л. Милашевич, заступник селищного голови з соціальних та гуманітарних питань А. Оніпко та спеціаліст відділу освіти, сім’ї, молоді та спорту Семенівської селищної ради Л. Гаркава.

З вітальними словами до своїх колег звернулися директор навчально- виховного комплексу Василь Петрович Голодний та селищний голова Семенівської селищної ради Людмила Павлівна Милашевич, які побажали їм щастя, здоров’я, благополуччя та наснаги в їхній нелегкій, але так потрібній щоденній роботі.

Для своїх викладачів учні школи підготували святковий концерт.

Від виконавчого комітету Семенівської селищної ради учителям були вручені квіти та солодощі, а від депутата Полтавської обласної ради В. Куцовола для пенсіонерів освітньої галузі були передані квитки на концерт композитора Ніколо Петраша.