Жовтий день "Веселкового тижня" в Семенівському НВК № 1 ім. М. М. Хорунжого

Дата: 25.10.2018 08:39

Вчора закінчився третій день " Веселкового" тижня - жовтий, сонячний, солодкий. Проходив він під гаслом: "Посміхнися, і світ навколо тебе стане світлішим". Розпочався із самого ранку святом квітів "Барви осені" та виставкою дитячих поробок на осінню тематику. Першокласники розважалися з конкурсами і загадками на спільному виховному заході, проведеному в рамках нової української школи ( класоводи- Сізьоненко В.Ю. та Дорошенкова А.Г.) Потім учні початкової школи були запрошені на шоу- свято " Осінь - чарівниця", яке підготували і провели 2- А і 4 - А класи ( класоводи- Спіранська О.І. та Білюга Н.В). А колаж "Сонечко" був зроблений за ініціативи 2- Б класу (Черевик О.П.) всіма присутніми у кінці цього насиченого, але такого радісного, дня.