Свято борщу в Семенівському КЗДО "Малятко"

Дата: 26.10.2018 14:55

Фото без описуБЕЗ БОРЩУ НА УКРАЇНІ НЕ МОЖЕ ЖИТИ НІ ОДНА РОДИНА

Під такою назвою сьогодні,  26 жовтня 2018 року, в Семенівському КЗДО „Малятко” Семенівської селищної ради пройшло веселе та цікаве свято українського борщу, яке підготували й провели вихованці групи „Капітошка”, вихователі Михайлик С. П., Рудич Л. В., помічник вихователя Романова Л, В. та музичний керівник Шапуренко Л. А.  На святі лунали пісні, вірші, виконувались запальні таночки, проводились ігри. Окрасою свята став незвичний шумовий оркестр.

Малята в цікавій формі розповіли про те, з чого вариться борщ. А їх гість дід Панас розповів про історію появи борщу.

Дякуючи батькам вихованців та їх педагогам була організована виставка національних страв.

Закінчилось свято на позитивній ноті піснею Наталії Май „Борщик” у виконанні вихованців групи та словами ведучої:

Ми співали від щирого серця,

Веселились, як здавна ведеться.

Тож бувайте здорові і нас не судіть,

А прийдете додому – борщу наваріть.