Полтавська область, Кременчуцький район

Не будьте байдужі до  чужої біди.

Дата: 26.10.2018 15:51

На території Липнягівського старостинського  округу проживає Лісовенко Євгеній Іванович,

1973 року народження. Так склалося життя, раніше був чудовим футболістом, але за певних обставин померли батьки та брат близнюк . За  станом  здоров’я ніде не працював. Залишившись сам із своєю бідою він звернувся до в.о старости та фахівця із соціальної роботи за допомогою в оформленні  пенсії. З лютого 2018 року його взято під соціальний супровід. Чужої біди не буває ,адже він житель нашої громади. Юрій Сергійович забезпечив дровами, продуктами харчування небайдужі односельці   зібрали одяг. Завдяки  в.о . старости  Стеценко .Ю.С. завідуючій ФАП   Кононович Т.І ,односельцю Требін С.М проведено обстеження  та лікування. З квітня 2018 року за станом здоров’я  встановлено  інвалідність та  призначено пенсію. В управлінні соціального захисту населення було замовлено інвалідний візок який   вже отримали  та передали Лісовенко Є.І.

Зібрані та направлені документи для оформлення Євгенія Івановича в будинок інтернат.