Святкування Дня працівника соціальної сфери України

Дата: 02.11.2018 14:29

Сьогодні, 02 листопада, у великій залі Семенівської районної ради відбувся святковий концерт присвячений Дню працівника соціальної сфери України, працівників і службовців, соціального захисту населення, пенсійного забезпечення, підтримки та надання послуг безробітним, соціального захисту дітей, які залишилися без батьківського піклування. Це свято є свідченням високої оцінки державою ролі працівників, які щодня забезпечують реалізацію державної політики з питань соціального захисту, зайнятості, організації оплати та безпеки праці.

З нагоди свята привітали присутніх голова Семенівської районної державної адміністрації Віктор Іванович Федоренко, голова Семенівської районної ради Віктор Васильович Юрченко, заступник селищного голови з соціальних та гуманітарних питань Алла Михайлівна Оніпко, голова Оболонської сільської ради Борис Васильович Пустовойтов та голова Заїченської сільської ради Сергій Гаврилович Сирота, які побажали всім натхнення, щастя й добробуту  та вручили найкращим працівникам соціальної сфери грамоти з нагоди свята. Також перед присутніми з вітальними словами виступили директор Територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Семенівської РДА Світлана Сергіївна Феніч та представник районної політичної партії «Рідне місто» Тетяна Юріївна Корнійчук.

На свято також завітали й ветерани- люди, які були в свій час працівниками  соціальної сфери, а зараз знаходяться на заслуженому відпочинку.

Для працівників соціальної сфери та всіх присутніх на святі, свою творчість дарували Вікторія Мироненко, Вікторія Проскурня, Світлана Дяченко, Ольга Любицька, Ніна Новобранець, Олександр Новобранець та хореографічний колектив «Щаслива зірка».