Семенівська селищна рада
Полтавська область, Кременчуцький район

Написання 18 радіодиктанту національної єдності

Дата: 10.11.2018 17:55
Кількість переглядів: 534

Фото без описуВчора, 09 листопада, об 11 годині в День української писемності та мови старшокласники Семенівського НВК № 1  ім. М. М. Хорунжого Семенівської селищної ради зі своїми вчителями сіли писати традиційний 18-й радіодиктант національної єдності з офіційним цьогорічним гаслом #пишеморазом". 

У 5-х класах вчителі Коцюрбак О.М. та Заложчик З.В. провели КВК "Ну що б, здавалося, слова!" з іграми, вікторинами, загадками, гуморесками про українську мову.

У 8-х класах Левченко О.О. разом з класними керівниками провели мовний батл "Мово українська, мово солов'їна". Це командна гра, яка допомагає не тільки перевірити знання рідної мови, а й єднає колектив класу для дружньої спільної роботи та відпочинку.
А найстарші наші учні разом зі своїми класними керівниками провели інформаційно-практичний інтерактив "Українська- це мова моя. Її знати повинен я". На ньому був проведений екскурс зародження і розвитку української мови; діти познайомилися з Нестором-літописцем та творцями слов'янської писемності Кирилом і Мефодієм; взяли участь у вікторинах, практично-розвивальних вправах та зіграли в ігри та пантоміму.

Цей день, такий насичений і пізнавальний, креативний і веселий запам'ятається дітям надовго, Фото без описуФото без описуФото без описуФото без описуадже це є основною метою вчителя.

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора