Капітальний ремонт тротуарів

Дата: 12.11.2018 13:32

Фото без описуНа минулому тижні в нашому селищі розпочалися роботи по реалізації проекту «Капітальний ремонт тротуарів по вулиці Незалежності».

Роботи виконують працівники ФОП «Дерев’янко В.О», котрі кладуть тротуарну плитку , таким чином облаштовуючи пішохідну частину цього відрізка вулиці Незалежності.

Загальна вартість проекту складає 1489,286 тис. грн., вартість будівельних робіт 1309,053 тис. грн..

Реалізація даного проекту стала можливою завдяки коштам з Державного бюджету на соціально- економічний розвиток регіону в сумі 1200 тис. грн.., виділених за сприяння народного депутата України Костянтина Євгеновича Іщейкіна та спів фінансування з бюджету Семенівської селищної ради в сумі 146,81 тис.грн.