Семенівська селищна рада
Полтавська область, Кременчуцький район

Вітання в. о старости Товстівського старостату з нагоди Дня працівників сільського господарства

Дата: 18.11.2018 11:28
Кількість переглядів: 509

Фото без описуШановні працівники сільського господарства Семенівщини!

Сердечно вітаю вас із професійним святом- святом усіх селян, творців народного добробуту, опори української державності, усіх, хто зайняти у цій нелегкій, але такій важливій сфері.

Всьому початок- плуг і борозна. У цих словах- загальнолюдська істина, якою підкреслене особливе значення селянської праці. Наші предки, передали нам у спадок глибоку повагу до неї. Те, що йде від землі, зливається у нашій свідомості в одне ціле: краплина роси і молоді паростки пшениці, веселий струмок і колосиста нива,  окраєць духмяного хліба і глечик свіжого молока. Усе це разом складається в малу батьківщину і виростає у Вітчизну.

Може, тому наше село виявляє таку високу здатність до виживання. Розорене, обезлюднень, майже позбавлене фінансових коштів і матеріальних ресурсів, воно все ще годує країну… Сільськогосподарське виробництво виживає тільки завдяки вашій, трударі, хазяйновитості, мозолям та надлюдським зусиллям і працелюбності. За це вам повага та низький уклін.

З нагоди свята хочу побажати, щоб ви не втрачали віри у кращій завтрашній день і в перспективу обраної справи. Разом з вами, шановні хлібороби, щиро вірю, що відродження села- справа хоча й важка, але нашому народові під силу.

 

З повагою Надія Ворона, виконуюча обов’язки старости Товстівського старостинського округу


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора