ПРОВЕДЕНО ОРГАНІЗАЦІЙНО-МЕТОДИЧНУ НАРАДУ ДЛЯ ФАХІВЦІВ ІЗ СОЦІАЛЬНОЇ РОБОТИ

Дата: 02.12.2018 08:11

Фото без опису30 листопада, проведено організаційно-методичну нараду з питань вдосконалення соціальної роботи із вразливими категоріями населення для фахівців із соціальної роботи відділу соціальної підтримки сім’ї, дітей та молоді виконавчого комітету Семенівської селищної ради.

Нараду проводила начальник відділу Жанна Омельченко, яка проаналізувала та підвела підсумки роботи відділу на кінець року. Під час наради опрацьовано Порядок взаємодії органів державної влади, органів місцевого самоврядування, закладів та установ під час забезпечення соціального захисту дітей, які перебувають у складних життєвих обставинах, у тому числі таких, що можуть загрожувати  їх життю та здоров’ю, затверджений Постановою Кабінету Міністрів України №800 від 03.10.2018 та наказ Міністерства соціальної політики України №1005 від 13.07.2018 «Про затвердження форм обліку соціальної роботи з сім’ями/ особами, які перебувають у складних життєвих обставинах».

Фахівці із соціальної роботи отримали доручення:

щодо посилення контролю в зимовий період за сім’ями з дітьми, в яких батьки ухиляються від виконання своїх батьківських обов’язків;

щодо нових форм і методів роботи;  проведення тематичних заходів в рамках Всеукраїнської акції «16 днів проти насильства»;

підготовки звітів про роботу за 2018 рік та ін.

Наприкінці наради фахівці обмінялись досвідом практичного вирішення проблемних ситуацій, які виникають під час роботи.