"Майстерня добрих справ Святого Миколая"

Дата: 18.12.2018 10:39

Фото без описуНа минулому тижні в Семенівському навчально- виховному комплексі № 1 ім. М. М. Хорунжого Семенівської селищної ради працювала "Майстерня добрих справ Святого Микола", де діти допомагали Святому в творенні добра та чудес.

Діти проводили акції на підтримку воїнів ООС (АТО), вихованців дитсадків та будинку дитини, порадували Чудотворця своїми виробами і добрими справами.

До роботи "Майстерні добрих справ Святого Миколая" долучилися й працівники виконавчого комітету Семенівської селищної ради на чолі з селищним головою Л. Милашевич. На зібрані ними кошти було придбано найнеобхідніші речі для вихованців Кременчуцького обласного спеціалізованого будинку дитини Полтавської обласної ради, котрі сьогодні, 18 грудня, напередодні святкування Дня Святого Миколая були передані дітлахам. Почесну місію передати гостинці вихованцям дитячого будинку випала благочинному Семенівського району, настоятелю Семенівського Всіхсвятського храму архімандриту Олексію, який тривалий час опікується вихованцями даного закладу.

Ми маємо надію,що багато небайдужих людей будуть робити це і після завершення новорічних свят.