Новорічне свято для дітлахів громади

Дата: 29.12.2018 18:46

Сьогодні, 29 грудня, в актовому залі Семенівського навчально- виховного комплексу № 1 ім. М. М. Хорунжого Семенівської селищної ради відбулося новорічне свято для дітей Семенівської громади.

На гостину до дітлахів завітали Дід Мороз зі своєю онукою Снігурочкою, які разом з дітлахами водили хороводи, відгадували загадки та співали пісень.

Для дітей було підготовлено новорічну виставу, де головними героями були Сірий Вовк з бабою Ягою, чорт та жовта земляна свинка- символом прийдешнього нового року.

На святі панувала прекрасна атмосфера, всі учасники та гості одержали задоволення від побаченого казкового дійства, отримали хороший настрій та заряд позитивних емоцій на цілий рік.

Наприкінці свята казкові герої подарували всім дітлахам солодкі подарунки, надані виконавчим комітетом селищної ради.

Організатором свята виступив виконком Семенівської селищної ради , а ролі казкових героїв зіграли  учні старших класів разом з  педагогічним колективом навчально- виховного комплексу.