ФАХІВЦЯМИ ІЗ СОЦІАЛЬНОЇ РОБОТИ ПРОВЕДЕНО ЗАХОДИ ДО ДНЯ СПОНТАННОГО ПРОЯВУ ДОБРОТИ

Дата: 21.02.2019 15:29

Фото без описуМинулого тижня фахівцями із соціальної роботи Центру соціальної підтримки сімей та дітей Семенівської селищної ради проведено заходи до Дня спонтанного прояву доброти.

З дітьми та дорослими проводились бесіди, відеолекторії, круглі столи «Навчати доброти з дитинства», «Лиш доброта врятує світ», «Твори добро на радість людям», «Раз добром зігріте серце вік не прохолоне», що спонукають до позитивних вчинків, доброго та приязного ставлення один до одного.

Діти отримали подарунки – іграшки та солодощі.

Також з допомогою виконуючого обов’язки старости Липнягівського старостинського округу Юрія Стеценка було забезпечено дровами багатодітну родину з села Великі Липняги.