День довкілля.

Дата: 23.04.2019 14:19

Адміністрація КП «Благоустрій» висловлюють щиру подяку організаціям та установам селища, а саме: відділу освіти, молоді та спорту Семенівської РДА (начальник Лопата Л .В.); Семенівській селищній раді(Селищний голова Милашевич Л.П.); ДНЗ «Малятко»(завідувач Орел С.М); центральна районна лікарня (головний лікар Романюк О. Л); районнй центр зайнятості (Губарь Л. Л.); НВК №1 та НВК №2(директори Голодний В.П. та  Шудря Л. М.) ДКСУ (начальник Литвиненко О. Ф.); сектор культури та туризму (начальник Холодна І.М.); районний фінансовий відділ (начальник Маркова Л.Л.); відділ освіти сімї, молоді та споту Семенівської ОТГ (начальник Петухова Н.М.); управління соц. захисту населення (начальник Гіріч Ж.П.); відділення пенсійного фонду (Ткаленко С.П.); будинок дитячої та юнацької творчості (директор Вайло Н.П.); спортивна школа (Мазур О. ); центр ПМСД (головний лікар Мазанько Т.М.); тер центр (Феніч С.С.); держпродспожив служба (керівник Климась І.І.); районна ветлікарня (Кабанець В. А.); ПП Сліпаченко П.П. за допомогу, яку вони надали у наведенні порядку та благоустрої території селища. Нашими спільними зусиллями перетворюються вулиці та парки селища на привабливіші, а головне - життя людей стає більш комфортним та зручним. Щиро дякуємо за участь у проведені Дня Довкілля.