ЗІ СВІТЛИМ ХРИСТОВИМ ВОСКРЕСІННЯМ!

Дата: 27.04.2019 14:30

Шановні жителі громади, прийміть найщиріші привітання від мене осбосто та від усього депутатського корпусу та членів виконавчого комітету Семенівської селищної ради з нагоди найвеличнішого святаСвітлого Христового Воскресіння !

У житті кожного християнина Великденьсвято особливо шановане. З настанням Пасхальних днів пробуджується не тільки земля,, а й людські надії та сподівання на добру долю. Ми зустрічаємо це свято з особливими сподіваннями на духовне оновлення,, вірячи, що з Божим благословенням повернуться до нас правда, справедливість і спокій, а все це додасть нам сили і мудрості,, щоб творити на своїй рідній землі щасливе майбуття.

Здоров'я,, миру, поміркованості вам і вашим родинам у поступах на життєвих дорогах.. Нехай Гогосподня ласка і любов вас зігріває і навчає щастя і в оселі ваші зійдуть світлими гостями. Нехай радісні Пасхальні дні покладуть благодатні початки новим перемогам і звершенням в ім»я процвітання рідної України!

З повагою селищний голова

Семенівської селищної ради Милашевич Л.П.