Свято «Благословення громади»

Дата: 26.06.2019 16:17

25 червня 2019 року у Семенівській селищній громаді відбулося свято «Благословення громади» для випускників із чотирьох закладів загальної середньої освіти Семенівського НВК №1 ім.М.М.Хорунжого, Семенівського НВК №2, Веселоподільської  та Степанівської ЗОШ І-ІІІ ступенів. Присутніх вітали селищний голова Милашевич Людмила Павлівна, (яка, до речі, є ініціатором і натхненником цього дійства), депутат обласної ради Куцовол Володимир Миколайович та благочинний Семенівського району, настоятель Семенівської Всіхсвятської церкви архімандрит отець Олексій. Гості  привітали  із закінченням школи випускників і благословили їх на щасливу самостійну життєву дорогу.

Ведучими на святі були методист методичного кабінету Киба Тетяна Петрівна й інженер  відділу освіти, сім’ї, молоді та спорту Дем’яненко Андрій Ігорович.

Участь в організації та проведенні свята взяли працівники методичного кабінету (завідувач Шестопал О.В.) та відділу освіти, сім’ї, молоді та спорту (начальник відділу освіти, сім’ї, молоді та спорту Петухова Н.М).