Увага! Реквізити рахунків за стандартом IBAN для сплати платниками податків і зборів вступають в дію з 1 жовтня 2019 року

Дата: 09.12.2019 15:35

Державною казначейською службою України на виконання п.3 Постанови Правління Національного банку України від 28.12.2018 №162 «Про запровадження міжнародного номера банківського рахунка (IBAN) в Україні» здійснено заміну діючих рахунків для зарахування надходжень до державного та місцевих бюджетів відповідно до вимог стандарту IBAN (29 літерно – цифрових символів) із збереженням довжини номера рахунку аналітичного обліку – не більше 14 цифрових символів.

Перехід на міжнародні номери рахунків при обслуговуванні бюджетів за доходами  здійснено Казначейством з 1 жовтня 2019 року.

Відділ економічного розвитку та інвестицій Семенівської селищної ради

Перелік рахунків