Свято Різдва Христового

Дата: 24.12.2019 09:18

РІЗДВО ХРИСТОВЕ ЗА ГРИГОРІАНСЬКИМ КАЛЕНДАРЕМ 25 грудня, увесь католицький світ, а також більшість протестантів і православних церков святкують Різдво Христове. Вже третій рік Україна офіційно святкує Різдво ще й за західним обрядом: з 2017 року 25 грудня оголошено вихідним днем. Раніше українці на державному рівні святкували Різдво лише 7 січня, цей день був вихідним. Історичні факти говорять про те, що це ще й одне з найстаріших християнських свят. Воно увійшло в релігійний календар в 4 столітті н.е. Як свято Різдво було проголошено в 431 році під час Ефеського церковного собору. З того часу Різдво щороку відзначають 25 грудня. Саме в цей день народження Ісуса Христа відзначають католики, послідовники лютеранської та англіканської конфесій, баптисти, а також православні, які проживають на Заході.
В гарну днину, в добрий час,
Ми з Різдвом вітаєм вас,
І з вечерею святою,
Веселою колядою! ...Фото без описуФото без опису