Про встановлення батьківської плати за харчування дітей у закладах дошкільної освіти Семенівської об'єднаної територіальної громади у 2020 році

Дата: 26.06.2019 16:39

СЕМЕНІВСЬКА СЕЛИЩНА РАДА

СЕМЕНІВСЬКОГО РАЙОНУ ПОЛТАВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Сорок сьома (позачергова) сесія селищної ради

першого скликання

Р І Ш Е Н Н Я

26 червня  2019  року                                                                      смт. Семенівка

Про встановлення батьківської плати

за харчування дітей у закладах

дошкільної освіти Семенівської об'єднаної

територіальної  громади у 2020  році

Керуючись ст. 35 Закону України «Про дошкільну освіту», постановою Кабінету Міністрів  України від 26.08.2002 року № 1243 «Про невідкладні питання діяльності дошкільних та інтернатних навчальних закладів», наказом Міністерства освіти і науки України № 667 від 21.11.2002 року «Про затвердження Порядку встановлення плати для батьків за перебування дітей у державних і комунальних дошкільних та інтернатних навчальних закладах» та керуючись ст.ст. 26, 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Бюджетним кодексом України, Семенівська селищна рада

ВИРІШИЛА:

1. Установити розмір батьківської плати за харчування дитини у Семенівському ДНЗ «Малятко» з 1 січня 2020 року в розмірі 60% від фактичної вартості харчування дитини в день (в т ч. дитячий садок 19 грн.00 коп., ясла – 15 грн.00 коп.), згідно з додатком №1.

2. Установити розмір батьківської плати за харчування дитини у Вереміївському ДНЗ «Дзвіночок» з 1 січня 2020 року в розмірі 40% від фактичної вартості харчування дитини в день (в т. ч. дитячий садок                           14 грн.00 коп., ясла – 10 грн.00 коп.), згідно з додатком № 2.

3. Установити розмір батьківської плати за харчування дитини у Товстівському ДНЗ «Капітошка» з 1 січня 2020 року в розмірі 40% від фактичної вартості харчування дитини в день (в т. ч. дитячий садок                            14 грн.00 коп., ясла – 10 грн.00 коп.), згідно з додатком № 3.

4. Установити розмір батьківської плати за харчування дитини у Веселоподільському  ДНЗ «Подоляночка»  з 1 січня 2020 року в розмірі 40% від фактичної вартості харчування дитини в день (в т. ч. дитячий садок                               14 грн.00 коп., ясла – 10 грн.00 коп.), згідно з додатком № 4.

5. Установити розмір батьківської плати за харчування дитини у Степанівському ДНЗ «Веселе сонечко»  з 1 січня 2020 року в розмірі 40% від фактичної вартості харчування дитини в день (в т. ч. дитячий садок                                14 грн.00 коп., ясла – 10 грн.00 коп.), згідно з додатком № 5.

6. Від плати за харчування звільняються:

а) діти з особливими потребами, діти-інваліди, діти-сироти, діти позбавлені батьківського піклування, які перебувають під опікою і виховуються в сім’ях;

б) діти, батьки яких є учасниками антитерористичної операції, учасниками бойових дій або загинули під час виконання службових обов’язків в зоні проведення АТО, ООС і дітей, які прибули із зони проведення антитерористичної операції, ООС.

в) від сплати звільняються батьки або особи, які їх замінюють, із сімей, що отримують допомогу відповідно до Закону України «Про державну соціальну допомогу малозабезпеченим сім’ям» від 01.06.2000 року № 1768-111 (при наявності довідки з УПСЗН).

7.  Від плати за харчування на 50% звільняються сім’ї, що мають 3-х і більше дітей до 18 років.

8. Визнати  таким що втратило чинність рішення  30-ї сесії  Семенівської селищної ради від 30.01.2018 року «Про встановлення батьківської плати за харчування дітей у закладах дошкільної освіти Семенівської об'єднаної  територіальної  громади у 2018-2019 роках».

9. Всі питання не врегульовані цим рішенням регулюються відповідно до норм діючих нормативно-правових актів.

10.  Рішення набирає чинності з 1 січня 2020 року.

11. Дане рішення оприлюднити на офіційному сайті Семенівської селищної ради.

12. Додатки до цього рішення є невід’ємною частиною.

13. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну депутатську комісію з питань планування бюджету, фінансів та податків (Вакула Л.В.).

СЕЛИЩНИЙ  ГОЛОВА                                                      Л.П.  МИЛАШЕВИЧ

Розрахунок