Конкурс на зміщення вакантної посади

Дата: 20.07.2020 09:41

Повідомлення про оголошення конкурсу на заміщення вакантної посади спеціаліста І категорії Відділу земельних відносин Виконавчого комітету Семенівської селищної ради

Виконавчий комітет Семенівської селищної ради оголошує конкурс на заміщення вакантної посади спеціаліста І категорії Відділу земельних відносин Виконавчого комітету Семенівської селищної ради. Вимоги до претендентів: громадянство України, наявність вищої освіти за спеціальністю не нижче ступеня молодшого бакалавра та/або бакалавра та/або магістра по спеціальності «Економіка» та/або «Облік і оподаткування» та/або «Право» та/або «Агрономія» та стаж роботи на державній службі та/або службі в органах місцевого самоврядування не менше 1 року. Вільне володіння державною мовою, володіння ПК на рівні користувача. При проведенні конкурсу здійснюється письмовий іспит кандидатів на заміщення вакантної посади. Особи, які відповідають вимогам і бажають взяти участь у конкурсі, подають до конкурсної комісії такі документи:

- Заяву щодо участі у конкурсі;

- Заповнену особову картку (форма П-2ДС) з відповідними додатками;

- Фотокартку розміром 4х6 см;

- Копії документів про освіту з додатками, підвищення кваліфікації, присвоєння вченого звання, присудження наукового ступеня;

- Копію паспорта громадянина України;

- Копію військового квитка (для військовослужбовців або військовозобов’язаних);

- Копію заповнених сторінок трудової книжки;

- Копію довідки про присвоєння РНОКПП;

- декларацію особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, у порядку, визначеному Законом України «Про запобігання корупції», за формою, затвердженою рішенням НАЗК від 10.06.2016 р. № 3 в паперовому вигляді;

- довідку про відсутність судимості;

- згоду на обробку персональних даних.

Прийом документів здійснюється з 20.07.2020 року по 18.08.2020 року, за адресою: 38200, вул Незалежності, 44/а, смт. Семенівка Полтавської області.