Товариська зустріч з футболу

Дата: 22.08.2016 09:04

ФК "СЕМЕНІВКА" - ФК "МИРГОРОД"

2 - 1

21 серпня 2016 року в селищі Семенівка відбулася товариська гра між ФК "СЕМЕНІВКА" та ФК "Миргород".

Ця гра несла в собі товариський характер, але не на футбольному полі, гра яка мала за мету розминки команд перед стартом 2 - го кола Чемпіонату Полтавської області з футболу (І ліга) відбулася досить цікавою.

Першими відкрили рахунок гості, але наша команда стрімко пішла вперед та відігралася, гол на свій рахунок записав півзахисник Рибчановський Олександр, а переможним голом відзначився півзахисник Мазур Ігор. Отже гра закінчилась перемогою нашої команди з рахунком 2:1

Нагадуємо що наступний матч відбудиться 28 серпня 2016 року, в рамках старту  2 - го кола Чемпіонату Полтавської області з футболу (І ліга) ФК "СЕМЕНІВКА" - ФК "ЛОКОМОТИВ" м. Гребінка.