Урочисті заходи з нагоди дня працівників житлово-комунального господарства та обслуговування населення

Дата: 20.03.2017 16:11

Фото без описуНапередодні Дня працівників житлово-комунального господарства і побутового обслуговування населення, який традиційно відзначають у третю неділю березня, в актовій залі Семенівської РДА відбувся концерт.

Це свято на офіційному рівні відзначають із 1994 р. Саме тоді було підписано відповідний Указ Президента України.
Привітали робітників із професійним святом селищний голова Людмила Милашевич, говова РДА Віктор Федоренко, а також керівники комунальних служб селища – Валерій Колотуха та Олена Качан. Вони вручили працівникам КП «Благоустрій» та КП «Комунпобутсервіс» Грамоти, грошові премії та квіти. За сумлінну та самовіддану працю відзначили: Василя Ярошенка, Миколу Букала, Миколу Рубика, Сергія Неминущого, Миколу Дейнеку, Анатолія Губаря, Миколу Вершиніна, Галину Матощук, Катерину Жарікову, Оксану Трихно, Надію Цилюрик. Після завершення церемонії вручення дарунків, розпочалася концертна програма за участі: вокалісток – Вікторії Проскурні, Марії Назаренко, Валентини Калініної; танцювального колективу – "Viva Dance"; ансамблів – "Барви" і "Журавка".

Фото без опису   Фото без опису   Фото без опису

Матеріал та фото Голос Громади