Працівники Семенівської районної філії Полтавського обласного центру зайнятості завітали до учнів Веселоподільської ЗОШ

Дата: 20.02.2018 16:48

Фото без опису     20 лютого в Україні відзначають Всесвітній день соціальної справедливості.

З цієї нагоди в Веселоподільській ЗОШ І- ІІІ ступенів пройшов профорієнтаційний захід “Моя перша професія”.

На захід були запрошені в. о старости Веселоподільського старостинського округу І. Календарь та директор Семенівської районної філії Полтавського обласного центру зайнятості Л. Губарь та інші.

Перед учнями 7- 11 класів виступали представники Семенівської районної філії Полтавського обласного центру зайнятості, військовий комісар Семенівського РВК І. Співак, провідний фахівець Семенівського РС ГУ ДСНС України в Полтавській області В. Жмінько та представники різних професій й спеціальностей: бурильник капітального ремонту свердловин  С. Бахаутдінов та перукар- модельєр С. Галат, які розповіли про переваги та перспективи їхніх професій, та як слід їх обирати.

На прикінці зустрічі працівники центру зайнятості запросили старшокласників, які ще не визначилися з майбутьньою професією пройти тестування “Моя кар’єра” та ”Профорієнтація: зроби свідомий вибір” в Семенівській РФ Полтавського ОЦЗ.

На сьогоднішній день Веселоподільська ЗОШ є першою школою району де був проведений такий захід.