Семенівська селищна рада
Полтавська область, Кременчуцький район

Термомодернізація Семенівського НВК №2

Дата: 16.09.2020 10:41
Кількість переглядів: 400

На сьогоднішній день пріоритетне завдання — забезпечити навчальні заклади Семенівської ОТГ сучасним обладнанням і зробити їх комфортними.

У Семенівському НВК №2 продовжуються роботи по термомодернізації — утеплення будівлі, добудову головного ґанку й облаштування пандусу.

Реалізується все це у межах Програми Президента України «Велике будівництво». Субвенція з місцевого бюджету на реалізацію програми "Спроможна школа для кращих результатів" за рахунок відповідної субвенції з державного бюджету в сумі 6384573,00 грн. та співфінансування з місцевого бюджету в сумі 1250000,00 грн.

Відділ освіти, сім`ї, молоді та спорту Семенівської селищної ради, після проведеного тендеру, має підрядника, який здійснює реконструкцію. Це ФОП Клінков О.А., наприкінці серпня ФОП Клінков Олександр Андрійович розпочав роботи.

Крім того, напередодні нового навчального року у школі зробили капітальні ремонти класів і вбиралень, модернізували харчоблоки. Саму ж термомодернізацію планується завершити до 30 листопада.Фото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без опису


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора