Семенівська селищна рада
Полтавська область, Кременчуцький район

Інформаційно-просвітницька бесіда

Дата: 13.10.2020 13:51
Кількість переглядів: 291

Фото без описуІнформаційно-просвітницька бесіда з неповнолітнім «Слава і гордість захисникам України!»

14 жовтня українці святкують одразу три свята. Перше – Свято Покрови Божої Матері, друге – День українського козацтва, третє свято, дуже молоде – День захисника України. Саме напередодні цих визначних свят, 12 жовтня 2020 року працівником Семенівського районного сектору з питань пробації Ніною Липій спільно з фахівцем із соціальної роботи центру соціальної підтримки сімей та дітей Семенівської селищної ради Тетяною Чернетою та інспектором ювенальної превенції Семенівського відділення поліції Євгенієм Темником проведено бесіду виховного характеру з неповнолітнім, який перебуває на обліку в секторі під назвою: «Слава і гордість захисникам України!».

Бесіда проводилася в невимушеній обстановці, з дотриманням всіх вимог карантину. Неповнолітньому розповіли, що 14 жовтня Україна вшановує як сучасних оборонців, які відстоюють територіальну цілісність Батьківщини, так і згадує героїв різних епох нашої історії, які присвятили життя захисту української держави. Українці святкують День захисника України – свято звитяги українського лицарства, а також день пам’яті та пошани всіх, хто впродовж століть боровся за державний суверенітет України. Не забули і відзначити здобутки нашого земляка Володимира Шульгу, який навчався, проживав на території нашого селища та загинув, захищаючи нашу державу.

Наприкінці бесіди інспектор ювенальної превенції Євген Темник ще раз наголосив неповнолітньому про його права та відповідальність.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора