Засідання постійних комісій

Дата: 14.01.2021 13:55

Оскільки завтра відбудеться пленарне засідання другої сесії Семенівської селищної ради, напередодні проходять засідання постійних комісій.Фото без описуФото без опису

Так, головним на порядку денному комісії з питань регламенту, депутатської діяльності, етики, законності, правопорядку, боротьби зі злочинністю та запобігання корупції (голова — Віктор Юрченко) стала робота над новою редакцією регламенту роботи Семенівської селищної ради Кременчуцького району. Розглянули також питання про визнання повноважень депутата селищної ради Любові Вакули, про затвердження положення про відділення надання соціальної роботи Центру надання соціальних послуг Семенівської селищної ради, про підтвердження зупиненого селищним головою рішення Семенівської селищної ради «Про розпуск виконавчого комітету Семенівської селищної ради» та ін.

Сьогодні відбулося засідання постійної комісії Семенівської селищної ради з питань планування бюджету, фінансів, податків, майна та соціально-економічного розвитку (голова — Валерій Книш). Розглянули ряд важливих питань життєдіяльності громади: про затвердження акту приймання-передачі на баланс селищної ради, адмінбудинку з гаражами, БДЮТу, майна і транспортних засобів. Вирішили винести на розгляд сесії також питання про затвердження Програми забезпечення мобілізаційної підготовки, Програми військово-патріотичного виховання, підготовки молоді до військової служби, пропагування військової служби за контрактом у ЗСУ, Програми розвитку фізичної культури і спорту на території ОТГ на 2021–2025 роки, Програми підтримки діяльності організації ветеранів на 2021 рік тощо.

«Земельна комісія» (голова — Роман Мидловець) вирішила винести на розгляд сесії питання Про затвердження технічної документації із землеустрою та передачу земельних ділянок у власність громадян, Про затвердження детального плану території земельної ділянки для розміщення базової станції стільникового зв’язку, Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для передачі земельних ділянок у власність чи користування громадян та ін.