Дата: 03.02.2021 10:54

Сьогодні, 03 лютого 2021 року, відбулося засідання Виконавчого комітету Семенівської селищної ради, яке провела селищний голова Людмила Милашевич. На порядку денному розглянуто і прийнято рішення по переліку питань:

ЗАСІДАННЯ ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ

СЕМЕНІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ

1.Про План основних заходів цивільного захисту на території Семенівської селищної місцевої ланки територіальної підсистеми єдиної державної системи цивільного захисту Полтавської області на 2021 рік.

2.Про стан техногенно-екологічної безпеки в Семенівській селищній територіальній громаді за 2020 рік.

3. Про внесення змін до складу місцевої комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

4.Про повідомну реєстрацію колективних договорів

5.Про визначення уповноважених для здійснення контролю за цільовим використанням державних допомог.

6.Про присвоєння поштової адреси об’єкту нерухомого майна.

7. Про відмову в наданні дозволу на переобладнання житлового будинку.

8.Про надання матеріальної допомоги.Фото без описуФото без описуФото без опису