Семенівська селищна рада
Полтавська область, Кременчуцький район

Звернення до мешканців територіальної громади

Дата: 15.02.2021 09:24
Кількість переглядів: 340

Фото без описуШановні мешканці Семенівської  територіальної громади, керівники установ, підприємств, організацій всіх форм власності, підприємці!

Згідно з Правилами благоустрою Семенівської селищної ради, які затверджені рішенням сесії прибирати та утримувати територію необхідно від межі відведеної земельної ділянки до проїжджої частини вулиці, а у випадках, коли земельна ділянка не межує з проїжджою частиною вулиці або відстань до проїжджої частини вулиці значна – на відстані 15 метрів від межі відведеної земельної ділянки. На земельних ділянках, наданих на праві власності чи користування, закріплених територіях за укладеними договорами з балансоутримувачами, присадибних ділянках передбачено забезпечення прибирання снігу та посипання протиожеледної суміші.

Відповідно до пунктів:

2.4.2. Громадяни, підприємства, установи, організації, ФОП у сфері благоустрою сіл, селища ради зобов’язані:

1) утримувати в належному стані об’єкти благоустрою (їх частини), будівлі (їх частини), споруди, що перебувають у їх власності або користуванні, а також визначену прилеглу територію.

3.1.6. Власник (орендар) і користувачі будівлі (її частини), споруди, об’єкта торгівлі або послуг тощо, розташованої на території об’єкта благоустрою державної та комунальної власності, зобов’язані забезпечити належне утримання прибудинкової, прилеглої та закріпленої території або можуть брати пайову участь в її утриманні на умовах договору, укладеного з обслуговуючим підприємством або балансоутримувачем об’єкта благоустрою.

6.4.2. Підприємства, організації, установи та громадяни зобов’язані:

1) у встановленому порядку складати договори на вивезення сміття та вторинних матеріалів із підприємствами;

2) забезпечувати чистоту земельних ділянок, які знаходяться у власності або користуванні, а також прилеглих територій і територій, закріплених згідно з договором.

Враховуючи вищевикладене, звертаємося до Вас із закликом, не залишатися осторонь та приєднатися до заходів з благоустрою території.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора