Співпраця безоплатної правової допомоги із пенсійним фондом

Дата: 03.03.2021 17:06

03 березня 2021 року заступником начальника відділу «Семенівське бюро правової допомоги» Кременчуцького місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Зайченко Оленою було проведено робочу зустріч із заступником начальника відділу обслуговування громадян № 2 (сервісний центр) Управління обслуговування громадян Головного управління Пенсійного фонду України в Полтавській області Ткаленко Світланою Петрівною.

Олена Зайченко поінформувала про роботу бюро правової допомоги, перелік послуг, які можуть отримати громадяни, категорії осіб які мають право на безоплатну первинну та вторинну правову допомогу. Повідомила адресу знаходження, телефон та графік роботи Семенівського бюро.

Під час проведення зустрічі було обговорено план співпраці відділу обслуговування громадян із безоплатною правовою допомогою, зокрема, у питаннях перенаправлення осіб, що потребують юридичної допомоги до бюро, роз'яснення громадянам порядку отримання правової допомоги, проведення спільних правопросвітницьких заходів. Наприкінці зустрічі було обговорено та підписано Договір про співпрацю між організаціями.