Семенівська селищна рада
Полтавська область, Кременчуцький район

Урочистий мітинг

Дата: 09.03.2021 13:07
Кількість переглядів: 392

Постать Тараса Шевченка є прикладом незламності, мужності й боротьби. Його слово лунає крізь віки.

Сьогодні, 09 березня 2021 року, біля пам`ятника-погруддя Тарасу Шевченку в селищі Семенівка, з нагоди 207-річниці від дня народження нашого славетного Кобзаря, відбувся урочистий мітинг. Вшанували пам’ять Тараса Шевченка селищний голова Людмила Милашевич, керівники структурних підрозділів селищної ради, працівники установ, громадськість селища.

Творча спадщина Тараса Шевченка — невичерпно талановитого українського поета, художника, мислителя — увійшла до скарбниці найцінніших надбань світової культури. Його геніальні, сповнені любов’ю до рідної країни, до свободи й справедливості твори перекладено багатьма мовами народів світу.

Тарас Григорович Шевченко — винятково обдарована постать. Ім’я поета викликало й продовжує викликати особливу зацікавленість у наукових, культурно-мистецьких колах та громадському суспільстві не лише в Україні, а й у різних країнах світу. Видається, що стільки, як написано про Тараса Шевченка наукових праць, різноманітної аналітики щодо його творчого здобутку, не написано про жодного українського митця. За словами І. Дзюби: «обсяг Шевченкіани можна порівняти хіба що з обсягом літератури про найбільших світових поетів і митців».

Без перебільшення Тарас Шевченко є народним поетом, народним співцем, символом сили, символом свободи, символом боротьби, символом пізнання. Його літературна та мистецька спадщина отримала величезне схвалення та популярність на самому ранньому етапі розвитку і не втрачає своєї актуальності та значення для суспільства уже понад два століття.Фото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без опису


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора