ПРОВЕДЕНО ЩОТИЖНЕВУ АПАРАТНУ НАРАДУ

Дата: 29.03.2021 13:12

Відбулася нарада про технічне упорядкування документів для здачі в архів —  Гайсинська районна державна адміністрація 29 березня 2021 року  Семенівський селищний голова Людмила Милашевич провела щотижневу апаратну нараду з керівниками  відділів, структурних підрозділів виконавчого комітету Семенівської селищної ради.

Головою було заслухано інформацію  всіх начальників відділів селищної ради та закцентовано увагу на початку проведення місячника благоустрою громади, поставлено завдання привести в належний санітарний стан прибудинкові території, парки, сквери, дитячі і спортивні майданчики, дороги, очистити від побутового сміття береги водойм, здійснити заходи з прибирання кладовищ, братських могил, меморіальних комплексів та місць поховань, які перебувають на території громади.

По закінченню наради головою селищної ради Людмилою Павлівною було взято на контроль найважливіші питання, надані відповідні доручення .