Дата: 11.05.2021 16:55

На громадське обговорення виноситься проєкт  рішення селищної ради «Про затвердження нормативних  документів з питань оренди та визначення додаткової умови оренди майна Семенівської селищної територіальної громади (крім землі)», розроблений Семенівською селищною радою.

Дане рішення визначає основні відносини, які є обов’язковими під час оренди майна Семенівської селищної територіальної громади. Передбачається затвердження наступних документів :

• Примірний договір оренди нерухомого або іншого окремого індивідуально визначеного майна, що належить до комунальної власності Семенівської селищної територіальної громади.
    • Методику розрахунку орендної плати за комунальне майно Семенівської селищної територіальної громади.
    • Орендні ставки за використання комунального майна Семенівської селищної територіальної громади.
    • Порядок визначення контрольних функцій у сфері оренди комунального майна Семенівської селищної територіальної громади .
    • Порядок розподілу орендної плати  за комунальне майно Семенівської селищної територіальної громади.
    • Перелік підприємств,установ,організацій, що надають соціально важливі послуги населенню Семенівської селищної територіальної громади.

Пропозиції та зауваження до проекту рішення приймаються до  11.06.2021 року відділом управління майном  Семенівської селищної ради у письмовому вигляді за адресою: вул.Незалежності, 44, смт. Семенівка або в електронному вигляді на e-mail: semmaino@ukr.net або semenivka_sr@ukr.net.

Селищний голова                                                                                                   Л.П.Милашевич