Повідомлення про оприлюднення регуляторного акту «Про встановлення туристичного збору»

Дата: 11.05.2021 17:10

На громадське обговорення виноситься проєкт рішення селищної ради «Про встановлення туристичного збору», розроблений Семенівською селищною радою.

Дане рішення визначає основні елементи податку, які є обовязковими під час встановлення податків та зборів. Ставку туристичного збору пропонується встановити за кожну добу тимчасового розміщення особи у місцях проживання (ночівлі) у розмірі 0,5 відсотка – для внутрішнього туризму та 1,0 відсотка – для виїзного туризму від розміру мінімальної заробітної плати, встановленої законом на 1 січня звітного ( податкового) року для однієї особи за одну добу тимчасового розміщення.

Пропозиції та зауваження до проєкту рішення приймаються до 11.06.2021 року відділом економічного розвитку та інвестицій виконавчого комітету Семенівської селищної ради у письмовому вигляді за адресою: вул. Незалежності, 44а,  або в електронному вигляді на е-mail: semenivka_sr@ukr.net

Аналіз регуляторного впливу проекту рішення

Селищний голова                                                                    Л.П.Милашевич