Проведено черговий огляд художньої самодіяльності «Весняні передзвони»

Дата: 18.05.2021 14:57

Сьогодні, 18 травня 2021 року, проведено черговий огляд художньої самодіяльності  «Весняні передзвони» серед учасників Семенівського БК,  Біляківського СБК, Брусівського СБК, Заїчинського СБК, Поділбіляківського сільського клубу.

Огляд започатковано у 2018 році  з метою збереження та популяризації української  культури, культури рідного  краю і національної спадщини, збереження самобутності українського  народу та громад нашого краю.

Тож сьогодні  вже втретє проведено фестиваль. Головою журі обрано  селищного голову Семенівської селищної ради  Л. Милашевич,  членами журі — начальника відділу культури і дозвілля Семенівської селищної ради І.Календарь, директора Семенівської дитячої мистецької школи О.Долину.

На початку дійства до глядачів та учасників звернулася  селищний голова Л. Милашевич. Вона відзначила грамотами народний аматорський колектив «Подоляни» Семенівської ТГ Полтавської області, які брали участь у п’ятому національному чемпіонаті з фольклору «EUROFOLK-УКРАЇНА2021»  (керівник В. Стрижиус).  Зазначила, що все, що відбувається в громаді, можливе лише завдяки спільним зусиллям всіх жителів.  «Ми маємо неповторні традиції, які будуть жити і передаватися, тож давайте примножувати їх», наголосила вона.

По закінченню дійства Л.Милашевич побажала всім присутнім успіхів та творчої наснаги.