"Найкращий читач Полтавщини - 2021"

Дата: 24.05.2021 16:13

Фото без описуФото без описуФото без описуЗ початком кожного навчального року бібліотека оголошує конкурс «Кращий читач року», який триває до травня, саме тоді і визначається найактивніший читач – переможець конкурсу. Метою конкурсу є сприяння популяризації книги та читання для відродження, підтримки й розвитку у молоді інтересу до самобутньої історії рідного краю, розвитку народних і культурних традицій, історичної спадковості поколінь та виховання громадської свідомості. Привернути увагу громадськості до проблем читання, зацікавити користувачів та продемонструвати можливості бібліотеки як соціокультурного, інформаційного центру та вільного безперешкодного доступу до інформації – основні завдання організаторів. 18 травня 2021 року підбито підсумки місцевого етапу «Кращий читач Полтавщини 2021». Переможцями першого туру конкурсу "Найкращий читач Полтавщини - 2021" стали Пономаренко Катерина та Іваночко Назар. Учасники конкурсу отримали пам’ятні сувеніри.