Конкурс «Незалежна і єдина — моя Україна!»

Дата: 25.05.2021 13:41

Конкурс «Незалежна і єдина — моя Україна!». Закінчився перший етап Всеукраїнського конкурсу дитячої творчості «Незалежна і єдина — моя Україна!», який проходив з 1 березня на місцевому рівні. У конкурсі узяли участь користувачі Семенівської центральної бібліотеки, вихованці Семенівської дитячої мистецької школи, вихованці студії «Золота палітра» Семенівського ЗЗСО І-ІІ ст. №2 та користувачі сільських бібліотек-філіалів Семенівської селищної ради. Організаторами  є Національна бібліотека України для дітей (далі — НБУ для дітей), Національна спілка художників України, Видавництво «Vivat», ГО «Українська асоціація працівників бібліотек для дітей», ТОВ «АВК КОНФЕКШІНЕРІ» та Київська державна академія декоративно-прикладного мистецтва і дизайну імені Михайла Бойчука. До участі запрошувалися діти віком від 6 до 18 років. Конкурс проводився у трьох категоріях: малюнок, вишивка, аплікація; приймались як індивідуальні, так і колективні роботи. Кращі роботи братимуть участь у другому етапі, який проходитиме з 1 червня по 10 липня на обласному рівні. Дякуємо всім, хто долучився до конкурсу!