ВІДБУЛОСЯ ЗАСІДАННЯ ОГРКОМІТЕТУ З ПІДГОТОВКИ ТА ВІДЗНАЧЕННЯ В СЕМЕНІВСЬКІЙ ТЕРИТОРІАЛЬНІЙ ГРОМАДІ МІЖНАРОДНОГО ДНЯ ЗАХИСТУ ДІТЕЙ

Дата: 27.05.2021 10:08

Фото без опису27 травня 2021 року під керівництвом заступника селищного голови з питань діяльності виконавчих органів  Сергія Полупана відбулось засідання організаційного комітету з питань організації та урочистого відзначення  Міжнародного дня захисту дітей.

У засіданні взяли участь представники структурних підрозділів Семенівської селищної ради.

У ході обговорення члени оргкомітету висловили власне бачення, зауваження та пропозиції щодо організації заходів до Міжнародного дня захисту дітей, розглянули та обговорили формат проведення свята, визначили час, місце,  виконавців. Було обговорено  план проведення святкування: тематичні години, ігрові розважальні програми, концерти, спортивні змагання, конкурси малюнків на асфальті, танцювальні флешмоби, челенджі, пізнавально-екскурсійні поїздки, виставки, вуличні акції-вітання, спортивні естафети, турнір з міні-футболу .