Відзначаємо День захисту дітей

Дата: 01.06.2021 13:10

До Семенівської центральної бібліотеки завітали учні та вчителі Семенівського ЗЗСО №1 ім. М.М. Хорунжого та Семенівського ЗЗСО №2. Ведуча О. Мартус розповіла про основний документ, в якому говориться про права дітей. Конвенція про права дитини, прийнята Генеральною Асамблеєю ООН ще у 1989 році і набула чинності в Україні з 27 вересня 1991 року. Цей документ створений для того, щоб захистити дітей і надати якнайкращі умови для розвитку та реалізації їх прав. В документі підкреслюється, що діти мають право на свою думку і на те, щоб при вирішенні будь-яких питань, інтереси дітей повинні враховуватись якнайкраще. В Конвенції записані права, якими діти можуть користуватися до 18-ти років. Діти були активними ,залюбки відповідали на запитання ведучої. Для дітей було організовано бліц-турнір «В країну загадок підемо, дружно і весело час проведемо», бібліофреш «Прочитай залюбки наші нові книжечки». Цікаво пройшли ігри, діти показали гарні знання відповідаючи на запитання вікторин, всі бажаючі малювали свого друга. На закінчення зробили фото на згадку. Шановні дорослі! Зігріймо теплом свого серця, увагою і ласкою тих юних співгромадян, життя яких не схоже на добру казку. З Днем захисту дітей сьогодні ми поспішаємо привітати кожного малюка. Дитинство – це чудова пора, тому нехай кожна дитина в цей прекрасний святковий день відчує на собі всю материнську і батьківську любов, їхню підтримку і захист від усіх життєвих негараздів. Нехай звучить дитячий сміх, народжуються надії і здійснюються мрії!

Також до заходів з нагоди відзначення Дня захисту дітей долучились усі сільські бібліотеки.