Робоча нарада із працівниками галузі культури

Дата: 09.06.2021 14:38

Фото без опису09 червня відбулася робоча нарада з працівниками сільських будинків культури та сільських клубів. Зі вступним словом перед присутніми виступила Семенівський селищний голова Людмила Милашевич, яка, як голова журі, підбила підсумки огляду художньої самодіяльності «Весняні передзвони»; наголосила на важливості роботи закладів культури в сільській місцевості та на активізації їх роботи. Начальник Відділу культури та дозвілля Інна Календарь повідомила про створення комунального закладу «Центральний будинок культури Семенівської селищної ради», філіями якого відтепер є усі сільські клуби, та про призначення директором установи переможиці конкурсного відбору Світлани Феніч. Також Інна Іванівна окреслила перспективи галузі, провела аналіз роботи сільських клубів за 5 місяців 2021 року, інформувала про послаблення карантинних обмежень для закладів культури, акцентувала увагу на необхідності підготовки до проведення Днів села, урочистостей та святкових концертів з нагоди відзначення 30-ї річниці Незалежності України та інших заходів. Світлана Феніч у своєму виступі наголосила на основних принципах роботи закладу, плануванні роботи на друге півріччя 2021 року. Вирішено також ряд організаційних та кадрових питань, узгоджено колективний договір та графіки роботи та ін.