Семенівська селищна рада
Полтавська область, Кременчуцький район

Проведено апаратну нараду

Дата: 21.07.2021 11:20
Кількість переглядів: 247

                                               Фото без опису

20 липня під керівництвом селищного голови Людмили Милашевич відбулась апаратна нарада за участю заступників селищного голови, секретаря селищної ради, керуючої справами (секретаря) виконавчого комітету, керівників структурних підрозділів, комунальних підприємств та установ.

На порядок денний наради винесено питання «Про стан надання якісних медичних послуг населенню Семенівської селищної ради».

Доповідали Валентина ШЕВЦОВА – завідувач підстанції екстреної медичної допомоги в смт Семенівка Станції №3 ЕМД м. Лубни КП «Полтавський обласний центр ЕМД» та Віталій ЧЕРЕВКО – виконувач обов’язків директора КП «Семенівський центр ПМСД» Семенівської селищної ради та Оболонської сільської ради.

За нормативами МОЗу екстрена медична допомога в громаді надається достатньою кількістю бригад. Але існують певні чинники, які ускладнюють надання якісних медичних послуг: віддаленість населених пунктів від підстанції екстреної медичної допомоги в смт Семенівка, поганий стан доріг, застарілі автомобілі автогосподарства (власник департамент охорони здоров’я Полтавської ОДА), відсутність спеціаліста з медичною освітою безпосередньо на підстанції під час виїзду бригад на виклик. Це не передбачено штатним розписом, адже служба надає екстрену медичну допомогу. Все це не задовольняє потреб громадян.

Доповідачі проінформували присутніх про проблеми, які виникають в роботі. А це недостатнє кадрове забезпечення, зміцнення матеріально-технічної бази лікувальних закладів, впровадження сучасних форм і методів обслуговування хворих (електронні направлення до профільних лікарів, електронні листки непрацездатності та інше). Мова йшла про роботу фельдшерсько-акушерських та фельдшерських пунктів у селах громади, підготовку їх до опалювального періоду, хід ремонтних робіт та забезпечення обладнанням та медикаментами. Окремо висвітлено питання запобігання поширення коронавірусної інфекції COVID-19, вакцинації жителів громади.

Селищний голова стурбована ефективністю реформ, які проводяться в галузі охорони здоров’я. Тому і радилася із присутніми щодо шляхів її поліпшення.

Людмила Милашевич заслухала інформацію керівників структурних підрозділів, комунальних підприємств та установ щодо проведеної роботи за минулий тиждень та визначила основні завдання на поточний.« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора